Léčivá meditace na míru

INDIVIDUÁLNÍ  ONLINE MEDITACE PRO JEDNOTLIVCE.

Meditační technika, která dokáže zklidnit mysl i tělo.

To má za následek spojení se se sebou uvnitř našeho těla, nastartování uzdravovacích principů těla a také harmonizaci a regeneraci. Naše těla jsou dostatečně chytrá - umí obnovovat buňky v pravidelných intervalech, umí detoxikovat tělo, umí toho ještě více. Jen mu v tom někdy pod tíhou stresu bráníme.

Za pomoci vedené meditace se dokážete spojit se sebou samými, pocítíte léčivou sílu vašeho vnitřního napojení. Každý z nás má v sobě znalosti uzdravování mysli i těla. Jen jsme to vývojem a životním nasazením zapomněli.

Staré východní techniky jsou tu už po tisíciletí a objevují se i u nás. Nechte se provést vaším zdravím, přenastavte si to, co už nefunguje a nalaďte se na vibrace, které s vámi souzní. Najděte proud života a vaše vnitřní bohatství.

Každá meditace je jiná, protože každý z nás je jiný. Ačkoliv stejní, lišíme se minimálně DNA. A v tom je právě ta síla. Každý má jiné informace a každá meditace nese zase jiné informace každému z vás. 

Chcete slyšet ty vaše?

I pro vás je tato meditace má. 

POČÍTEJTE S ČASEM 20 AŽ 30 MINUT - DLE POTŘEBY

ONLINE přes kameru whatsapp, messenger nebo skype

REFERENCE

Hezký den přeji. Myslím, že je naprosto zbytečné popisovat, co vše dokáže urovnat božské propojení nejen on-line meditace a jak umí změnit staré vzorce, které mnohdy dělají paseku. Když si člověk neví rady v životních situacích, proč se mu cokoli děje, tak je na místě dát důvěru někomu, kdo je andělsky veden, a tím je z mé zkušenosti jednoznačně paní Danuška! Děkuji za příležitost tímto prostřednictvím měnit sebe.
Pavel K.
Meditace s Danou jsou pro mě nejen odpočinkem a časem pro sebe, ale vždy se dotkneme témat, která potřebuji u sebe podpořit nebo vyřešit.
Tereza Zachová
Varianta BASIC
590 Kč
1x LÉČIVÁ MEDITACE NA MÍRU
Varianta COMPLETE
2950 Kč
2100 Kč
5x LÉČIVÁ MEDITACE NA MÍRU

Cena pro členy Klubu přátel SI

pro členy Klubu přátel SI - BASIC
295 Kč
1x léčivá meditace
pro členy Klubu přátel SI - MEDIUM
735 Kč
3x léčivá meditace
pro členy Klubu přátel SI
1050 Kč
5x léčivá meditace

Jak se stát členem Klubu přátel SI?