Mentální detox

Každý občas řeší svou váhu nebo postavu jako takovou. Málokdo si ale uvědomuje, že součástí těla je i hlava a její mentální nastavení. Vše je propojeno. Tudíž, pokud chcete opravdu změnit vaši postavu, a je jedno, jakou motivaci k tomu máte, pak je dobré zaměřit se v prvopočátku na úklid v hlavě. Mentálním detoxem se postava mění velmi efektivně a poměrně za krátký čas.

Program MENTÁLNÍ DETOX ale není jen o hubnutí. Primárně je jeho obsahem "vyčistit" hlavu od nepotřebných a zatěžujících starých programů a naučit se novým návykům, novým myšlenkovým pochodům. Jde o zcela přirozenoý návrat k sobě samému. 

Vedlejším produktem je více lásky k sobě, umět si stát za svým, získání sebejistoty, zvýšené sebevědomí a další plusy (u každého jednotlivce jsou individuální)

Jde o celkovou transformaci těla i mysli, o odlehčení a jiný pohled na sebe i na život, získání lepšího zdraví a o zvýšení imunity.

Můj příběh

Je mi 53 let a nějaký čas jsem se svou postavou nebyla spokojená. To, že šla kila nápadně nahoru, jsem připisovala věku, hormonům a "stárnutí". Ano, věk jsem řešila čím dál, tím víc. Neuměla jsem ho přijmout. Tudíž jsem se sebou nebyla spokojená, přestože jsem si myslela, že jsem. Červík věku a toho, že už nejsem tak pohyblivá, pružná, že toho v životě už moc nestihnu a kdy vlastně mě čeká ten konec, ve mně prostě hlodal. Pomalu, plíživě a nenápadně. 

Skoro pravidelně jsem několik let běhala, otužovala se a tančila. Jenže váha se ne a ne hnout, spíše naopak. Ráda jsem si večer něco dala na zub, přes den jsem jedla nepravidelně a všimla jsem si, že jím, abych zajedla nespokojenost. Jídlo mi bylo náhražkou za klid, za nenaplněné ambice a za plno dalších věcí.

Řekla jsem si dost. Když to jde nahoru, půjde to i dolu. Začala jsem si uklízet v hlavě a za pomoci metody EFT a dalších, jako např. NLP, vizualizace, dýchací techniky, meditace, atd. jsem na sobě prostě mákla. Výsledky se dostavily hned za pár dní. 

Odlehčilo se mi v hlavě, změnilo se mi nejen mentální nastavení,  ale také chutě a návyk k pohybu. Otevřela jsem se životu. A do 14 dnů jsem měla první váhové úbytky. Z původní váhy 67,5 kg (moje výška je 164 cm) jsem po 3 týdnech měla 62,5 kg a tělo se začínalo rýsovat do podoby, kterou jsem si vysnila. 

Cítím se nadšeně, šťastně a mám zase plno chuti do života. Věk mi už není překážkou.

 

Když jsem to dokázala já, můžete i Vy.

MENTÁLNÍ DETOX je intenzivní 30-denní program.

Co Vás čeká? 

1. Po uhrazení platby se s Vámi spojím a domluvíme si, odkdy chcete začít

2. Úvodní sezení probíhá osobně nebo online, záleží na Vás. Při něm společně najdeme Vaši pravdivou motivaci nejen pro zeštíhlení, dále objevíme vše, co brání tělu, aby pracovalo tak, jak má a aby tělo mohlo být v podobě, ve které je jemu i Vám dobře. Jde většinou o staré návykové programy, nefunkční přesvědčení z rodiny (říkáme jim mentální toxiny), se kterými následně budeme pracovat a odstraňovat je. Tyto nefunkčnosti nahradíme novými a pro Vás optimálními prohlášeními a tělu tím nabídneme možnosti, jak začít zase zdravě fungovat. Naučíte se nové návyky. Při práci budeme používat metodu EFT, NLP, vizualizace, dechová cvičení a další techniky pro seberozvoj.

3. Denně Vám přijde do emailu krátké video se cvičením - úkolem, který během dne budete zpracovávat. K těmto úkolům je i pracovní sešit, do nějž si můžete zapisovat Vaše pokroky a splnění daných úkolů.

4. Denně se s Vámi spojím tak na 5 minut (ideálně večer) formou hlasových zpráv nebo SMS a probereme, jak Vám šlo plnění úkolu a společně najdeme další cestu k úspěchu.

5. Po celou dobu jsem Vám k dispozici jako podpora a motivátor, mentor. Už na to nejste sami.

6. V závěru se opět sejdeme online nebo osobně a ještě doladíme to, co nešlo, s čím jste se potýkali nebo upravíme Vaši další cestu tak, aby i do dalších dnů, týdnů, měsíců jste si udrželi nový návyk a pomohli tělu i mysli udržet se v kondici.

 

Cena pro členy Klubu přátel Selfness Institutu
1999 Kč
30 denní Mentální detox
Cena pro nečleny Klubu přátel Selfness Institutu
2999 Kč
30 denní Mentální detox

Jak se stát členem Klubu přátel SI a platit vždy nižší cenu?